O firmie

Image
Image

Zadzwoń!

+48 (12) 637-69-95
O firmie Klimkrak

Klimatyzacja, Wentylacja, Ogrzewanie

Firma KLIMKRAK swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory i inne urządzenia chłodnicze i grzewcze wiodących światowych producentów, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu produkty wysokiej jakości na miarę Państwa oczekiwań.

Zespół doświadczonych ekspertów
Urządzenia sprawdzonych producentów

Oferujemy dobór, sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzacji i innych urządzeń z zakresu naszej działalnośc

Image

25+

Lat na rynku!

Kim jesteśmy?

Witamy w Klimkrak!

Firma KLIMKRAK swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory i inne urządzenia chłodnicze i grzewcze wiodących światowych producentów, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu produkty wysokiej jakości na miarę Państwa oczekiwań. Oferujemy dobór, sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzacji i innych urządzeń z zakresu naszej działalności. O zadowolenie naszych klientów dbamy nie tylko wykorzystując urządzenia sprawdzonych producentów, ale również jakością naszych usług. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi pracownikami (SEP, Świadectwa kwalifikacji w zakresie obsługi, naprawy i montażu urządzeń zawierających czynnik kontrolowany) oraz specjalistycznym sprzętem pozwalającym na profesjonalne wykonanie zleconych prac. Systematyczne szkolenia w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji pozwalają naszym pracownikom na stałe podnoszenie kwalifikacji a także przyczyniają się do rozwoju firmy. Planowany jest dalszy rozwój firmy, rozszerzona oferta obejmować będzie działalność w zakresie czyszczenia wentylacji.

Wychodząc naprzeciw działaniom Unii Europejskiej mającym na celu promowanie odnawialnych źródeł energii, nasza firma planuje rozszerzyć ofertę o czyste ekologicznie źródła energii takie jak kolektory słoneczne i pompy ciepła. Oferować będziemy zarówno sprzedaż urządzeń znanych i renomowanych producentów a także ich profesjonalny montaż i serwis.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Klimkrak

Oferujemy

Systemy klimatyzacyjne

Klimatyzatory ścienne, przysufitowe, kasetonowe oraz kanałowe

Systemy wentylacyjne

Centrale, rekuperatory, aparaty grzewczo -wentylacyjne

Systemy grzewcze

Kurtyny powietrzne, nagrzewnice,
promienniki

Serwis techniczny

Urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne oraz urządzenia grzewcze